dgfdgf

Je tady nějakej milovník whisky, co by mi řekl svůj názor na ochucený whisky?

A možná i ochucený piva a další ochucený alkoholy?

Odpovědi
Kepler

Zrovna na whisky, bourbony a různé koňaky vysazený nejsem, ale každý by si měl zachovat svou původní jedinečnost. Ochucují se zpravidla jen ty nejhorší sračky. To platí i pro piva.

Rohlik

Já mám rád whisky a preferuji Tullamore Dew. Dokonce existuje i ochucená verze od stejné firmy – Tullamore Dew Cider Cask.
V tomto případě to je spíše přírodní aroma, než umělé dochucení, ale nevadí mi to.

dgfdgf

Ale pane Kepler, Jack Daniels a Jim Beam přece nejsou sračky.

Kepler

Myslel jsem to tak, že některé destiláty obsahují jen 1/4 původního obsahu a jsou nastavované, čili pančované.