michala666

je snoubenka osoba bliska?

Nejlepší odpověď
Drap

Už jsi se ptala jednou. Pro vězeňskou službu, je snoubenka osoba blízká, pokud doloží doklad . A to by jste museli mít zásnuby v kostele a mít výpis z matriky. Civilní obřady zásnub se u nás neprovádějí.

Další odpovědi
cukrar

Michale , snoubenka je osoba blízká!!

sio

Drape, teď ale vážně píšeš nesmysly. Osoba blízká je každá osoba, kterou odsouzený za blízkou prohlásí. Tzn. že to může být i přítelkyně, se kterou nežijí na společné adrese, holka,se kterou chodí, anebo i někdo, s kým si doteď psal jenom třeba na FB. Jak by k tomu přišli právě lidi, kteří nemají na svůj vztah žádný papír, to by se třeba pár let neviděli? Nesmysl. Probíhá to tak, že při nástupu do věznice dotyčný uvede seznam osob, které považuje za blízké. Někde stačí jeho prohlášení, v některých věznicích si navíc vyžádají potvrzení té dotyčné osoby, že je opravdu osobou blízkou odsouzenému – s ověřeným podpisem. Ovšem to je jediné potvrzení, které potřebuješ.

michala666

když jsem byla u soudu řekla jsem že jsem snoubenka tak jsem nevypovidala, ale nevim zda to plati i v připade vězení