vilda 1

Je setopbox 2 tunery usb nahr na exter disk přehrávání mpeg2,avi z exter disku

Nejlepší odpověď
alexandra

Mohl by jste tu otázku nějak srozumitelněji položit??????

Další odpovědi
ReHu

Kdyby se použila interpunkce a srozumitelně napsat, možná bychom otázku nemuseli luštit a nškteří by i odpověděli.

anonym

Opravdu odstrašující příklad toho jak by neměla otázka vypadat. Ani jste se nesnažil položit otázku srozumitelně, tím méně si ji po sobě třeba i přečíst, proč by se v takovém případě měl někdo snažit odpovědět ? …