Yavin

Je šampaňské, které po sobě stříkají závodníci po závodě odlišné od toho normálního?

Je ta lahev nějak speciálně natlakovaná, aby to šampaňské stříkalo víc?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne – šáňo stačí nevychladit a zatřepat jím před otevřením, ´vyletí´ ti skoro celá lahev – vyzkoušej si to…
😉

Další odpovědi
Alesh

Tak hlavně to není šampaňské ale obyčejný sekt. Jen blázen by vystříkal pravé šampaňské.

01Ricco

Je to normální šampaňské, např. v F1 v tom kolotoči peněz je to zcela zanedbatelná suma. U jiných závodů kde si to nemůžou dovolit je to nějaký sekt.