josef.sabl

Je problém koupit vestavěnou myčku „předem“?

Plánujeme rekonstrukci kuchyně a chtěli bysme vestavěnou myčku. Zvažujeme, že si ji pořídíme dopředu a budeme ji provozovat „samostatně“.

Nebude problém s takovým provozem? Bude pak možné linku bez problému přizpůsobit? Nebo je potřeba, či z jakéhokoli důvodu lepší, obojí pořizovat zároveň.

Jak to funguje?

Díky
Doplňuji:
Vestavnou, samozřejmě 🙂

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Pokud rozumím dotazu, máte v úmyslu zakoupit vestavnou, nikoli vestavěnou myčku, když zatím nemáte linku, již hodláte pořídit později.
Bude-li obojí standardního provedení, nic takovému způsobu nákupu ani provozu nebrání. Jen je bez vestavby myčka poněkud neesteticky vyhlížející bedna a trochu nešikovná při ovládání, ale funkčně jí takový dočasný provoz nevadí.

Další odpovědi
Radak

Dobrý den,
my jsme si také kupovali myčku před rekonstrukcí. Zpočátku jsme ji měli s tím plechem/krytem nahoře, po přestavbě jsme ten kryt odendali a je zabudovaná pod linkou. Chce to si také pohlídat rozměry- výška myčky bez deklu a výška linky.
Obvykle tyto „obojetné“ myčky bývají označené.