huxa

Je případ, kdy se pornoprůmysl snažil prosadit nějaký zákon o tom, že v pornu mohou být osoby mladší 18ti let?

Doplňuji:
pouze mě to tak zajímá, když si všichni stěžují na nadnárodní korporace, jak ony určují politiku a zákony, tak jestli se třeba i něco takového zkoušelo (na tomto by určitě si zvýšili zisky o 20%)

Nejlepší odpověď
anonym

Chceš natáčet jo? =)
Doplňuji:
Někde jsem četl že natáčet porno je na psychiku velmi složité. Tak nevím zda-li někdy přistoupily nebo přistoupí na snížení věku. A nedokážu si představit že když bych se díval na porno tak by tam „šoustal“ 15-ti letý pár…

huxa

l564– tomu věřím, nicméně „děti“ netrpí trémou a někteří méně důvtipní zapomenou po pár sekundách, že je někdo natáčí při různých volovinkách, určitě by nebyl problém to zapomenout i při té nejimpulzivnější činnosti, jako je páření.
Co není, za pár let může být naprosto na denním pořídku, kdybys řekl před deseti lety, že mobily budou dvakrát menší bez klávesnic s velkou obrazovkou, pár milimetrů tlusté a stokrát silnější než průměrný počítač, také by si to nedokázali představit, ba i by se ti vysmáli, toto sice neni moc podobné, ale srovnat se to trošku dá

hanulka11

myslím , že srovnáváš třešně s melounama