sabik11

Je pravda že za rok sníme průměrně 8 pavouků?

Prý to je vědecky dokázano,ale příjde mi to divné.
Doplňuji:
Prý vlezou večer k nám do pusy ( jdou za teplem )

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Kdyby jen do pusy-všude kde je teplo a vlhko :)

Další odpovědi
xSiriusx

Dobrý den,
pravda to není. Průměrně jich totiž sníme 11.

BEAES

Já spím se zavřenou pusou.

SajmonModer

Já je jím i normálně a kolik jich sním průměrné to nevím.

venkovan

Prý chutnají jako lískové ořechy. Takže pokud máte sny o potravinách s příměsí lískových ořechů, či sen se odehrává na krásném palouku pod lískovými keři, asi do pusy nějaký pavouček už vlezl a prochází okolo chuťových buněk.
Někteří pavouci jsou tak zákeřní, že vylezou po stropě nad spícího, na strom přilepí vlákno a přímo se pustí do otevřených úst. To jsou pavoučci „kamikadze“.
Ale když se skutečně zamyslíme nad touto informací, tak víc bych věřil jen tomu údaji 8 pavouků, že vdechneme než, že zalezou do pusy. Je totiž mnoho malinkých pavouků které ani nevidíme a když se přesouvají vzduchem (některé druhy) můžeme je vdechnout.
V neposlední řadě je také otázkou v které zemi, či v kterém konci světa se tento výzkum prováděl. Určitě tento výzkum nebude poplatný pro obyvatele Arktidy.
Ale pořád lepší pavouk v puse, než škvor v uchu nebo blbá myšlenka v hlavě.

Elk

Za leden jsem jich měl 47, teď končí únor a víc než 11 jsem jich neulovil. Je to bašta, ale nejsou k sehnání ani v marketech…
Kde jste slyšela tuhle blbost?
Žeby začali vydávat ještě lepší časopis než je – předchůdce hromu?

mosoj

Copak pavouků,ale těch myší v mletém mase !!!

hanny 2

To je strašná představa!Mám z pavouků fobii.Ale u nás v bytě jsem za těch 31 let,co tu bydlíme,viděla tak max.3.Tak nestrašte!Ty vědecký studie mám nejradši,vědci musí občas do světa pustit nějakej blábol,aby lidi věděli,že neberou prachy zadarmo.Mosoji FUJ,ještě TO připomínej!

čárlí

Vědci dokazují různé neuvěřitelné věci, ale v mém případě se spletli. Já místo pavouků jím ovesné vločky.

Matty.98

nesnědl bych ani jednoho..