Avatar uživatele
sabik11

Je pravda že za rok sníme průměrně 8 pavouků?

Prý to je vědecky dokázano,ale příjde mi to divné.
Doplňuji:
Prý vlezou večer k nám do pusy ( jdou za teplem )

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, BEAES, kapka, VampGirl, hanny 2 před 4768 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Kdyby jen do pusy-všude kde je teplo a vlhko :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
xSiriusx

Dobrý den,
pravda to není. Průměrně jich totiž sníme 11.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Já spím se zavřenou pusou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

Já je jím i normálně a kolik jich sním průměrné to nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Prý chutnají jako lískové ořechy. Takže pokud máte sny o potravinách s příměsí lískových ořechů, či sen se odehrává na krásném palouku pod lískovými keři, asi do pusy nějaký pavouček už vlezl a prochází okolo chuťových buněk.
Někteří pavouci jsou tak zákeřní, že vylezou po stropě nad spícího, na strom přilepí vlákno a přímo se pustí do otevřených úst. To jsou pavoučci „kamikadze“.
Ale když se skutečně zamyslíme nad touto informací, tak víc bych věřil jen tomu údaji 8 pavouků, že vdechneme než, že zalezou do pusy. Je totiž mnoho malinkých pavouků které ani nevidíme a když se přesouvají vzduchem (některé druhy) můžeme je vdechnout.
V neposlední řadě je také otázkou v které zemi, či v kterém konci světa se tento výzkum prováděl. Určitě tento výzkum nebude poplatný pro obyvatele Arktidy.
Ale pořád lepší pavouk v puse, než škvor v uchu nebo blbá myšlenka v hlavě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Za leden jsem jich měl 47, teď končí únor a víc než 11 jsem jich neulovil. Je to bašta, ale nejsou k sehnání ani v marketech…
Kde jste slyšela tuhle blbost?
Žeby začali vydávat ještě lepší časopis než je – předchůdce hromu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Copak pavouků,ale těch myší v mletém mase !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

To je strašná představa!Mám z pavouků fobii.Ale u nás v bytě jsem za těch 31 let,co tu bydlíme,viděla tak max.3.Tak nestrašte!Ty vědecký studie mám nejradši,vědci musí občas do světa pustit nějakej blábol,aby lidi věděli,že neberou prachy zadarmo.Mosoji FUJ,ještě TO připomínej!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
čárlí

Vědci dokazují různé neuvěřitelné věci, ale v mém případě se spletli. Já místo pavouků jím ovesné vločky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matty.98

nesnědl bych ani jednoho..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek