Jose1f

Je pravda, že vařená mrkev staví?

Slyšel jsem, že při zácpě pomáhá syrová mrkev, kdežto vařená prý má opačný účinek. Nebo je to naopak? A je to vůbec pravda?

Nejlepší odpověď
hanulka11

je to jak říkáte- vařená staví

Další odpovědi
lola

Staví,ale nesmí se to přehnat. Jednou moje babi cpala ségru vařenou mrkví celý den a tak pak byla chudák celá oranžová asi 3dny. Je dobrá,ale musí se umět dochutit. Co ještě staví jsou borůvky. Vždycky zaberou. Koukni se na google na bylinky,tam je o každé na co je a možná ti budou i víc chutnat.

Rocker

Taky Viagra staví:-)

terry

Možná staví, ale je nechutná.