Michal

Je pravda,že si sportovci holí nohy?

Slyšel jsem,že si někteří sportovci holí nohy.Fotbalisti Ti co jezdí na kole.Plavci.

Nejlepší odpověď
mojitek

Jasne,a nejen nohy..

Další odpovědi
panenka

slyšela jsem že ano

HerbiG

jj je to pravda … a u cyklistu se ani nedivim .. vite jak to musi v tom latexovim sraci palit????

Q

V cyklistice skoro všichni co jezdí „na špici“- a hlavně tam dole, jak známo, cyklisté jezdí naostro a tam by ty chlupové vadily ze všeho nejvíc. Však občas jsou to krásné záběry, když se nějakému závodníkovi podaří pěkný pád a jeho drahé savé prádlo praskne 🙂 Tak chce to nějak přilákat ženský k pozorování sportu, ne?
Pro HerbiG – v latexu se na kole nejezdí, to si pleteš s jinou disciplínou!
Jo mně teď napadlo, možná myslíš triatlon, ale ani tam to není latex, ale maximálně přípustné je neoprén a to voda musí mít myslím pod 15° – jinak plaveš v dresu, ve kterém potom jedeš a běžíš

Vicki

Jestli to takhle bude pokračovat,tak uvidíme normálního chlapa jen v muzeu:-)