Je potřeba živnost k zařízeni bazaru na webu

Chtěla bych si zařídit bazar s kojeneckým textilem, je k tomu pořeba živnost?

Nejlepší odpověď
Lencis

Ano, podle nařízení vlády č. 278/2008 Sb., o obsahových náplních jednotlivých živností, spadá provozování internetového obchodu ˇčímž je i bazar) do živnosti volné:
„Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona“, oboru č. 48 „Velkoobchod a maloobchod“.
Co se týče realizace e-shopu, pak je na internetu spousta firem, které vám nabídnou, co potřebujete a to i zdarma 😉

Např:

http://www.on­lineshopy.com/vi­ew.php?cisloclan­ku=2007010056&na­zevclanku=chci-vlastni-eshop