bojnik1

Je potřeba na babetu řidičák?

Potřeboval bych vědět zdali je zapotřebí řidičáku na babetu

Nejlepší odpověď
COVERENDER

Ano je potřeba. Jedna se o kategorii do 50ccm

Další odpovědi
panenka

ano je to zapotřebí mít pokud máte na auto měla by se na to vztahovat i babeta.já to tak mám napsané

ferko

ano je.je to kategorie AM do 50km/htj babeta do 45km/h,řidičák musíte mít.Byl automaticky připsán ke skupině B(auto),jednu dobu ho také ke skupině B nedávali.v roce 2007 a zpětně od roku 2001 ho má každý,kdo má skupinu B(auto),aniž by ho měl zapsán v řidičáku.pokud má skupinu B,nemusí tam mít zapsaný AM!!!