VaclavZeman

Je p. Fiala genius?

Ja teda p. Fialu nevolil, ale nyni jsem se na Blesk.cz docetl, ze se chvasta z duvodu, ze od te doby, co sjednal sraz ministru z Europäische Union, tak ceny elektriny leti dolu. Neco na tom bude, ale nazev prispevku myslim trochu s nadsazkou. Dekuju.

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Ano, je to „genius“. Za všechna negativa, zejména u nás, mohou Babiš a Putin. Všechna případná pozitiva, momentálně pouze ten pokles ceny elektřiny na burze, jsou jeho „dílem“. 🙂

Další odpovědi
Drap

Opět vychloubání a lži. Tomu přece nemůžeš věřit ani ty, že Fiala něco svolá, a ceny letí dolů. Mrzí mně a stydím se že pan Fiala je z Brna, osobně mám k Brnu blízko. Ba naopak, jsem přesvědčen, že pan Fiala je jedním z těch, kteří hlavně svými politickými rozhodnutími zavinili, že přestal fungovat trh a ekonomika a ceny letí nahoru. Ale každý soudný, který bezhlavě věří tomu, co se objeví v našich médiích, si jistě udělá obrázek sám

zjentek

Ano, určitě, ostatně co Čech, to génius 🤷‍♂️

Proto taky v EU jsme tam, kde jsme a ne jako například Francie anebo Němlecko.

Pan Fiala je své vlasti hoden.

Disraeli

Ja pana Fialu osobne neznam. K ceske politicke scene se nebudu vyjadrovat. Nebudu! Odmitam, zamitam, premitam, vymitam! Rekl bych, ze Fiala je Cech jako kazdy jiny, taky je clovek a zaslouzi si zit. Jeho zalibou je tenis a rad ridi auta, to je fajn. Taky nosi bryle a byl ucitelem, dokonce vysokoskolskym. Dekuju.

VaclavZeman

P. Israel, pokud je toto mirene na me, tak me urazite. Ja idiot nejsem a ocenil bych, kdybyste me bral vazne. Jinak ani ja Vas nebudu brat vazne. Dekuju.

VaclavZeman

Dekuju.

Disraeli

Dekuju.

Drap

Opět vychloubání a lži. Tomu přece nemůžeš věřit ani ty, že Fiala něco svolá, a ceny letí dolů. Mrzí mně a stydím se že pan Fiala je z Brna, osobně mám k Brnu blízko. Ba naopak, jsem přesvědčen, že pan Fiala je jedním z těch, kteří hlavně svými politickými rozhodnutími zavinili, že přestal fungovat trh a ekonomika a ceny letí nahoru. Ale každý soudný, který bezhlavě věří tomu, co se objeví v našich médiích, si jistě udělá obrázek sám

Disraeli

Je to troll, proč ho bereš vážně. Odpovídá a píše vždy jako idiot, tak mu odpovídej stejnětak nebo vůbec…