FlAsh_7

Je ostuda. když klukovi pere máma?

Je ostuda když klukovi pere máma?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud mu je pět, tak určitě neni.

Další odpovědi
Gus_Fring

Zálěží na věku.

paul1

Já bych to jako ostudu nebral. Pokud není ještě ženatý, nebo je bez přítelkyně a například studuje, tak je to v pořádku.

dubraro

Přijde na to, co myslíš pod pojmem „kluk“. Jestli tříletý, tak ne. Jestli třicetiletý, tak ano.

Dochy

Záleží na okolnostech. Do cca 18 je to normální. Pokud mají dále společnou domácnost, což ještě nějaký čas může být normální, později neobvyklé (ale nebudu tvrdit že je to špatně, ne každý chce či může mít klasický rodinný život a pokud ano, tak ani domácnost v „širší“ rodině nemusí být špatně) ale pokud se dohodnou na nějaké dělbě práce a „kluk“ se na domácnosti podílí zas jinak, tak OK.

Ale můj názor je, že by to „kluk“ měl zvládat – všechny běžné domácí práce by měl zvládat každý. Že se pak nějak dohodnou na dělbě je jiná věc.

Emefej

Kolik let je klukovi?

autacek

Jestli myslíš takový, kterému nechtějí rodiče dovolit podnikat, tak to ostuda je. Protože by je alespoň s něčím mohl přesvědčit, že něco sám zvládne.

JežíšKristus

Kdo jiný by mu měl prát
Až vyroste, tak si na podřadné práce najde manželku

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.