_Lucka_

Je nutné nějak upravovat sekanou?

Je na obalu napsáno „tepelně upravená“, je nutné ji dávat do trouby či stačí jen ohřát a dát na talíř?

Nejlepší odpověď
anonym

I když se otázka opakuje, sice v jiném znění, můžeš ji v troubě rozehřát nebo dát do mikrovlnky, nebo ji sníst za studena!

P.s. Nikdy bych nekoupil sekanou takto nabízenou, ale proti gustu.....

Další odpovědi
Kepler

Lucko, že je to tepelné upravené, neznamená, že to je rovnou jedlé. Nachvíli to plácni na pánev se špekem a pak dál vylepšuj.