quentos

Je „nová Gambrinus 10°“ skutečně lepší chuti, jak avizují v reklamě?

Ochutnal jste někdo? Já zatím ne, coby Trutnovák jsem věrný pivu Krakonoš, ale zvědavost mi nedá. Pokud byste mě ovšem odradili, nepůjdu do toho ;{)>
Doplňuji:
Ar: je to smutné, ale Pavel již před lety letoucími přešel právě na Gambrinus :{(> mohla za to jedna špatná várka Krakonoše, na jejíž nekvalitě se tehdy shodli všichni pivaři. Várka byla jen jedna, nicméně Pavla to již ke Krakonoši nevrátilo.

Nejlepší odpověď
anonym

Gambrinus nepiji již několik let, tak nevím. Piji desítku Kozla a jedenáctku Otakara – pivo z Poličky. Občas si dám i jinou značku.

Další odpovědi
Alesh

Vzhledem k tomu, že Gambrinus je hnusný pivo, dost pochybuju, že by ho „vylepšili“. Spíš jde jen o trapný marketing, jak nalákat na především cenově optimalizovaný produkt. Bohužel rádi slyšíme především na cenu a podle toho to v obchodech vypadá. Já piju jedině Plzničku … 😉
Doplňuji:
jo, ještě Svijánky, ty já taky rád! 😉

50centes

ne Gambrinus 10° je pěknej hnuj
piju jedině ROOT BEER

fablen

Gambrinus nám taky nechutná, preferuji to z Plzně a teď se nám konečně podařilo sehnat i místo, kde nám objednají pivo Klášter, které nám nedávno zachutnalo

Ar

Jo jo Krakonoše jako Pavel. Pokud jde o „gambáč“, tak ten bude dobrej až do jeho soudku budou stáčet Svijanský Máz.
Jinak já jsem "odkojený " na Kumburáku.
Doplňuji:
Alesh – Já piju jedině Plzničku … 😉

fablen – preferuji to z Plzně

A odkud myslíte že je „gambáč“? pivovary jsou jen kousek od sebe.

Ar

quentos, no nekecej, Pavel a gambáč? No pravda je to už pár let co jsme se scházeli u šváry na chaloupce a i když tam byl soudek Svijan tak on si cumlal toho svého krakouše z lahváče než si dát jiné (dle mne lepší) točené.
Kam se ten svět řítí, takový patriot a on přejde na tu močopudnou hnojnici.
Jen mimo mísu, pil jsem slovenský gambrinus a ten je opravdu lepší, dokonce jsem po něm neměl ani sra… jako po českém.

quentos

njn, stěžoval si, že Krakonoš je na něj naopak sračkopudnej, takže asi má radši močopudnější věci, ty nedávají tak zabrat ;{)>