hanka R+

Je někde popis Hitlerové postavi ?

vyška,barva očí ? potřebuju to všedet do slohu :o) do popisu postavi a vnejšího vzledu předem děkuji za info :)

Nejlepší odpověď
chudst

AU AU AU. Kdyz nepocitam interpunkci, napocital jsem ve vasi otazce 7 chyb. Ach ten sloh.

No, budiz – k vasi otazce:

Hitler byl hubené postavy a středně vysokého vzrůstu, informační zdroje uvádí, že měřil kolem 173 cm. Měl tmavě modré oči, výborný sluch a zrak, který se mu však postupem času zhoršil až natolik, že se stal krátkozrakým. Tuto informaci málokdo ví, protože nebyl rád focen na veřejnosti v brýlích. Dokonce zakázal, aby takové fotografie byly někde publikovány. Byl velmi citlivý na světlo a slunce, což je i důvod, proč měl tak světlou pokožku. Možná i proto si plánoval své pracovní schůzky v pozdních nočních hodinách. Kdo ví. Přestože velmi často a důkladně pečoval o svůj chrup, nedosáhl nikdy úplného uspokojení. Vždy se to snažil zakrývat – když se usmíval, automaticky si dával ruku před ústa, aby tato drobná vada nešla poznat.
Pro Adolfa jsou charakteristické dvě věci, podle těchto vzhledových vlastností jej bezpochyby rozezná opravdu každý. Mezi ně řadíme jeho dokonale upravený účes. Tmavě hnědé vlasy, které byly krátce sestřižené a typická ofina, jež byla vždy sčesána na levou stranu, lemovala jeho oválný obličej. Druhým a asi nejvýraznějším rysem byl knírek pod nosem, který se stal jeho vizitkou a neodmyslitelnou součástí. Hitler si celkově potrpěl na svém zevnějšku. Vždy musel být čistý, upravený a i jeho uniforma tomu musela dozajista odpovídat.

Zdroj: http://www.cesky-jazyk.cz/slohov­ky/charakteris­tiky/kdyz-se-objevi-na-obrazovce-vypinam-televizi.html

Další odpovědi
anonym

Neměla bys ses kouknout předem do spisovné češtiny ( jazyka českého ) ?

tom004

Tak si to najdi.Sloh je to Tvůj,ne náš.

Drap

Najdi si několik fotografií na netu a vytvoř si popis