Pokročilý

Je nějaký servis, kde se dá fotoaparát na film předělat na digitální?

Moc by mi to pomohlo, mám poloprofesionální fotoaparát, ale bohužel je na film (je to Nikon a vypadá, jako obyčejná zrcadlovka, až na ten film) chtěla bych to předělat tak, aby se s tím dalo fotit na čip, nebo na nějakou kartu, nebo jak to je u nových fotoaparátů

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na tuto otázku se prostě rozumně odpovědět nedá.

Další odpovědi:

Stříbrný

Tak toto jsem ještě neslyšel, že by někoho napadlo a vážně se tou myšlenkou zabýval. Čili nedomnívám se, že by to někdo uměl udělat. A už vůbec ne za rozumnou cenu.

Pokročilý

Autoservis :-).
Doplňuji:
Abych přidal něco krom obvyklého sarkasmu. Najdi v libovolném použitelném vyhledávači termín "digitální stěna" anebo "digital back".

Zlatý

Určitě by se někdo našel kdo by to snad dokázal. Ovšem cena by zajisté několikanásobně převýšila oba dva fotoaparáty. Byl by to velmi náročný proces. Jedná se o naprosto odlišné technologie.

Zlatý

Vzhledem k tomu, že se jedná pouze o zachování optiky a dodávku elektroniky do starého těla, neočekávám, že by se tímto nějaká firma zabývala, je to neekonomický i technický nesmysl.
Názor
Doplňuji:
P.S: pozor, informace uváděné uživatelkou Agneta se týkají pouze výměnných objektivů !
Toto s problémy lze, otázka ale takto nezní.

Stříbrný

Ano jde to, a velice lehce...to zase musí přijít Agneta, neboť ty ostatní odpovídající
nemají ani páru:DDD

Seženeš si jen digitální tělo, na které bude tvoje optika pasovat. Nemusí být ani od Nikona, může pasovat něco jiného...:D

(Agneto, teď rychle utíkej, protože zdejší mosojové už drží pomlázky v ruce:DDD)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.