elektrikář

Je nějaký bezplatný program na zrychlení a čištění počítače.

Kde by se dal stáhnout

Nejlepší odpověď
beer

Je jich víc, nejlepší zkušenosti mám s CCleaner (čištění). Je dobrý a bezpečný-letitá zkušenost.

http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/

Ještě optimalizaci systému navíc umí TuneUp – ten je však placený. Ale i shareware verze optimalizaci provede )) Další možnosti:

http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/?

Další odpovědi
annas

Zkuste si projít stránky podle odkazu, snad se dovíte další zkušenosti.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­62&q=program+na+%C4%­8Di%C5%A1t%C4%9Bn%C3%AD+­po%C4%8D%C3%AD­ta%C4%8De&sa=Vyh­ledat#1353

gnosis

obcas jsem cistil PC CCleanerem, nez jsem na netu nasel negativni ohlasy, u nekterych uzivatelu smazal/poskodil systemove soubory a byl potreba reinstall OS.

moje rada: defragmentace HDD, nestahovat/ne­instalovat kraviny, nebo naucit se pouzivat linux (ja mam winy). jinak co pul roku zalohuju a formatuju cely hdd.

anonym

pokud máte pomalý počítač dokupte více operační paměti nebo vícejádrový procesor … to je daleko lepší a účinější řešení než čistit počítač softwarově.

Navýšením ram a jader cpu totiž obvykle získáte obrovskou výkonostní rezervu prakticky pro libovolně neefektivní zacházení s počítačem…

//

neříkám to jen tak bez rozmyslu, je to zkrátka zkušenost…

zárukou toho že nebudete muset řešit žádné čištění je minimálně 8GB RAM, a 4 a vícejádrový 64-bitový CPU, 64 bitový operační systém. Není za tím mnoho peněz jak by se zprvu mohlo zdát. Takový upgrade pořídíte do 5000,– a máte tak na 3 roky klid.