Krtekkk

Je možno sehnat telefon na soukromeho lichvare?

Nejlepší odpověď
Dochy

Ve skoro každých novinách s inzertní rubrikou…

Další odpovědi
Emefej

Určitě ano, obvykle mají reklamy nalepené na kandelábrech před nákupním střediskem.

anonym

zonky.cz , tam jich je. Služba je primárně určena k tomu aby si půjčovali lidé navzájem, ale přesunula se tam i velká část lichvářů.

jpau

Já si jen trochu OT dovolím podotknout, že na legální poskytování nebankovních úvěrů dnes musí každý složit ČNB depozit ve výši tuším 25 milionů, což většina klasických lichvářů z novin nebo sloupů nemá (proto už tam ani moc nejsou). Pokud pak někdo takový půjčuje peníze, pak bych se obával, že bude porušovat zákon i v jiných oblastech jako je vymáhání aj.

ServiceOffer

BUSINESS LOAN PERSONAL LOAN HERE APPLY NOW WhatsApp +918929509036 financialserviceoffer876@gmail.com Dr. James Eric

Petr Koutnik

Zdravím. Nutně půjčku na směnku ve výši 80000. Jakýkoliv úrok respektuji. Brno 606664376

Monika 1982

Ahoj chci se zeptat ozval se vám někdo potřebuji taky . Dík za info

independent

Ty chceš platit 100% úrok za měsíc?