Gůga

Je možné že jsem těhotná ?

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jednou jsem si nevzala prášek jako vždycky v sedm večer,ale až v jednu ráno,menstruaci jsem měla,ale pouze jeden den což nikdy nemám je možné že jsem těhotná?A poví mi to těhotenský test i kdybych byla těhotná jen třeba týden?Občas mě pobolívá v podbříšku a záda,ale je to stejná bolest jako při menstruaci…Bojím se brát prášky abych nepoškodila miminko v případě že jsem těhotná…Má někdo zkušenosti?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Pokud sis vzala tebletku do 12 hodin od obvykleho času, tak je to v pořádku (bývá to i uvedeno v příbalovém letáku).
Těhotenské testy se dělají nejdříve dva týdny po posledním styku, u dřívejšího testování je výsledek nespolehlivý.
Ty příznaky budou od něčeho jiného.
Ale jestli si chceš úplnou jistotu, tak jedině u gyndoktora.

Další odpovědi
Drap

Možné to je, ale velmi málo pravděpodobné. Tady to přes net asi nepoznáme. Kup si test a uvidíš.

patmull

Žádná ochrana proti tomu není 100%, takže pokud si měla sex, tak ano je to možné :)