baryyk500

Je mozne, ze jsem nezaregistrovala, ze mam vytok?

Dobry den mam otazku. Posledni tyden kdy byly ty strasny vedra jsem byla od rana do vecera u vody. Dneska jsem dostala mesicky poprvi a hodne me prekvapilo ze jsem nemela vytok. Je mozne ze jsem ho mela jen nezaregistrova­la?diky za odpoved;)

Odpovědi
marci1

Výtok 6–12 měsíců před 1. menstruaci být může, ale nemusí. Více ve zdroji. 🙂

Zdroj: http://ona.id­nes.cz/prvni-menstruace-otazky-a-odpovedi-d6c-/zdravi.aspx?c=A140815­_115819_zdravi_pet