Je možné v době pracovní neschopnosti „pomoci“ zaměstnavateli „s mojí prací“ bez nároku na mzdu?

Nejlepší odpověď
mosoj

Možné je všechno, ale raději bych to nezkoušel. Už jste slyšel za dobrotu pro žebrotu ? Ono to opravdu funguje.

Další odpovědi
anonym

pracovní neschopnost znamená že ze zdravotního důvodu nemůžete vykonávat práci,pokud tak učiníte může se stát že vas zaměstnavatel nahlasí na zdravotní pojištovnu a může vás zaměstnavatel i propustit

standa

Když při té ´pomoci´ neporušíte léčebný režim, tak je možné téměř vše, na čem se se zaměstnavatelem dohodnote…