Eliie

Je možné studovat střední školu v zahraničí ??

Chtěly bychom s kamarádkou jet studovat střední školu do USA nebo Kanady. Tak bychom se chtěly zeptat jestli musíme studovat třeba jeden rok v česku a pak přejít do Ameriky(nebo Kanady) nebo jestli se dá jít rovnou ze základní školy ?? A po případě nějaké dobré školy :) Děkuji

Odpovědi
Drap

Možné je oboje, jak vystudovat celou střední školu v USA, nebo třeba jen rok. Vše záleží na dohodě s konkrétní školou. V některých případech je problém s uznáním zahraniční maturity u nás a naopak.