luciano

Je možné připojit notebook k TV tak,abych mohl nahrávat pořady z TV?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Stačí mít externí zachytávací kartu na USB a nainstalovány potřebné drivery.

TV s zachytávací kartou prpojíte kabelem S-Video, nebo kompozitní video, popř. nějaké redukce

Na PC pak spustíš ovládací program zachytávací karty a dáš REC a pak Save pro uložení
Napiš mi prosím na mail michal.kolesa@seznam.cz poradím přesněji, zeptám se jakou máš televizi, pomůžu vybrat nějakou nenáročnou kartu, poradím jak se instaluje, pomůžu bynrat na základě karty a televize vhodný kabel.