Zlatý

Je možné přes inzerát prodat léky, který člověku zbyly a nevypršela u nich ještě doba spotřeby?

Nebudou s tím nějaký oplítačky co se týče zákona a podobnejch blbin?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud nemáš povolení k prodeji léčiv, tak prodávat nemůžeš.Nespotřebované léky odeberou bez náhrady lékarny. Léky jsou považovány za nebezpečný odpad.

Další odpovědi:

Zlatý

Ne. Již jsem to také řešila. Léky se vrací do lékárny k likvidaci. A na druhou stranu, Vy byste si takové léky přes inzerát koupil ? Bohužel zde není 100% jistota, že léky jsou pravé a obsahují takovou účinnou látku, jakou by měly obsahovat.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

marci1: jakto že ne? je na nich pečeť od výrobce a krabička je neotevřená, navíc je jen na lékařskej předpis a dá se použít i na výrobu drog, co víc by kupující ještě mohl chtít?

Zlatý

Pájo

Divil by ses bolaku, kolik může být (i na českém trhu) padělků originálních léků.

Zlatý

bolak

Ale ten můj má i příbalovej leták, na kterým je i potvrzení že byl testován a že byl shledán účinnějším než placebo...

Takovýhle potvrzení mě vždycky dostávaj, jako by to měla být pro kupujícího najednou extra výhodná koupě, když má lék kolek a potvrzení že jeho léčebný účinek je větší než u kostky cukru :))

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.