Elk

Je možné použít NB obrazovku ke stolnímu počítači?

Dá se připojit, ale nevím, nevím jestli a jak by se mi to zobrazilo na obrazovce NB. Díky.

Nejlepší odpověď
Front

Nelze takto použít.

Další odpovědi
dalid

Musel by si mat kartu s grafickým vstupom ale da sa využiť vzdialený prístup

anonym

Lze to. Záleží zdali chcete obraz z pc na notebooku nebo obraz z pc na vašem lcd a zároveň i na notebooku. Jednoduší je připojit notebook k pc za kabel vga/dvi/hdmi, který jde z grafické karty notebooku a připojíte jej do počítače. Pokud to nanběhne, tak se musí připojit jak lcd/crt monitor, tak i notebook a každý z nich na jiný grafický výstup. V nastavení grafiky pak zvolit režim kde zvolíte primární zdroj obrazu. Lze i mít obraz na obou lcd i notebook zároveň, ale je to nezvyklé (kolonavcí mód) nebo tak nějak. Vím si s tímhle rady, ale hůře se to popisuje jak dělá, takže bych musel více doplnit. (Tohle je celkem hrubý nástřel toho jak na to.) Třeba mě tu někdo doplní, poupraví.

cochee

To doplnit a poupravit nejde; kdyby sis to po sobě aspoň přečetl… Nemá to hlavu ani patu. Otázka není navíc jednoznačně položena. Správná odpověď je od uživatele front – NELZE. Videokonektor na notebooku je totiž obrazový VÝSTUP, pro připojení monitoru k noťasu, DO noťasu jím video nedostaneš.

anonym

To beru. Máš pravdu a děkuji za úpřímnost a vysvětlení. Já umím ledasco u PC, ale neumím to popsat v textu. Tohle jsem jen špatně pobral. Zkusil jsem to stejně a vzniknul nějaký nepoužitelný slepenec. :D No nic. Však on si nějak poradí i bez nás ne?

cochee

Asi neporadí, bo to fakt nejde. 😁
Otázka už tu byla, dokonce i varianta, jestli lze použít k zobrazování z notebooku vybraný LCD panel.