Wyruz

Je možné obnovit všechna data, jež kdy byla přetažena do MP3 přehrávače a smazána?

Dobrý den, jak už otázka napovídá, jde mi o to, že jsem dostal cca. v roce 2007 MP3 přehrávač napěchovaný různými songy (od českých až po ty, co tenkrát nejvíc jely), ale postupem času jsem je promazal, dával tam nové apod. Je možnost nějakým programem zabrousit úplně až do počátků a zjistit názvy nebo nějak ty hudební soubory vrátit?

Odpovědi
Alesh

No, částečně to lze, samozřejmě s počtem přepsání ta šance klesá, ideální situace je, pokud jsi data pouze smazal, ale nic nezapisoval. Na obnovu dat lze použít řadu nástrojů. Chce to zkusit, který bude fungovat nejlépe. Samozřejmě je nutné, že se ta MP3 chová jako disk, tj. lze ji připojit k PC atd.

Zdroj: http://www.in­staluj.cz/obno­va-souboru-a-dat

led

Přemazáná data už nejde obnovit
Data pouze zmazáná, pokud nejsou přamazáná, je možno pomocí počítače obnovit.