TheStouma

Je možné, abych vyhrál ve fortuně z 10 korun 502 tisíc? Mám tiket, kde je psána tato možná výhra, ale nezdá se mi to.

Doplňuji:
Celkový kurz mám 50 200, ale nezdá se mi to, vsadil jsem pouze na 15 zápasů, nerozumím tomu násobení a tak.

Nejlepší odpověď
Kelt

Výhra se počítá podle vkladu a kurzu. To je matematická záležitost. Tak si zkontroluj výsledky a uvidíš. A zajdi si do té sázkové kanceláře. Když jsi vyhrál, k čemu ti srdečně blahopřeji, tak ti vyplatí výhru. Ale když se o tom budeš zmiňovat, třeba ti někdo sebere tiket a pak nebudeš mít nic.

Další odpovědi
Lamalam

Pokud máš celkový kurz 52 000 a trefil jsi výsledky, pak je to možné.
Doplňuji:
Opravuji, celkový kurz 50 200.

Emefej

Pokud po vzájemném vynásobení kurzu všech 15 zápasů dosáhneš čísla 50 200, tak je to správně. Gratuluji.