porse

Je možné, aby někdo zaměstnával lidi ve firmě, která nemá budovu zkolaudovanou?

Potřebovala bych jestli je to možné, u nás ve vesnici postavili oficialne budovy pro firmu, ale ještě to nemají zkolaudované, sídlo mají psané v jiné budově ( ta zkolaudovaná je R dům)ale provoz normálně běží v nezkolaudovaných budovách. Děně jim sem jezdí kamiony přez obec a nikdo nic nedělá. Kde se to může nahlácit? Na stavebním úřadě? ještě někde jinde? ( Mají tam známého)
Doplňuji:
myslím jestli je to legální 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

v nasem state je mozne vsechno avsak toto je protipravne,bez kolaudace nemuzete v dome trvale zit natoz zridit jakoukoliv firmu,nahlasit to muzete jak na stavebnim urade,tak na magistrate kde se budova nachazi