vevinka007

Je mi líto, co se včera stalo:(

Včera se chlastalo hlavně slivka, kterou jsem míchala.
A kupodivu přijeli 3 kluci s kamarádkou, ale ta kamarádka už tam nebyla.
Takže 1 byl zklamaný, že ho nechci. 2 z toho že mě nesbalil.What?
Pak ten druhej odjel dom a ten první zůstal. Jenže nejlepší kámoš mi radil, že s ním mám začít, a že mu mám dát pusu. To se neřekne tak lehce když jsem se ještě nelíbala nikdy.
A on se mi prostě nelíbil, nechtěla jsem ho a ani jsem ho prostě neznala.. A prostě mě furt ošahával, ale to se mi líbilo.
Jen furt zamnou lezl jak „ocas“.
Myslíte, že je to moje rozhodnutí? Nejsem na vztah zcela připravená, ale za zkoušku jsem nic nedala. A ještě je horěí, že můj nejlepší kamarád, mi říkal: Buď mu dáš pusu. Nebo s tebou končím! Zarazilo mě to a nevěděla jsem co dělat:( Co by jste dělali vy? V mém případě?

Potom se mi ještě stala včera věc a ta, že můj 2. nejlepší kamarád, mě údajně taky „osahával“ a že jsem ho začla bít a nadávat, že je to úchyl. Nejhorší je to, že si to prostě neuvědomuju, říkali mi, že jsem byla v tu dobu nejvíc ožralá.
Vůbec nevím, jak jsem to mohla udělat? Pak jsem si probrečela na nejlepší kámoščiném rameni.
Bylo to odemně hnusný, ikdyž nevím, o co se jednalo. Ale pak mi to bylo jasný, když mi říkal: Že se mám začít chovat.
Já jsem jen na něj vyvalila oči a říkám: Co jsem udělala? A furt jsem to opakovala.
Prostě nevím, co si o tom budete myslet, ale já „zmlátila“ nejlepšího kamaráda? Nikdy mi to neodpustí:(

Děkuji všem za ty 2 rady.:)

Nejlepší odpověď
quentos

kamarád ti nemá co nařizovat, a už vůbec ne tě nutit do intimností. Jestli je takový „kamarád“ schopen kvůli tomu s tebou „skončit“, tak to není kamarád. Já bych ho klidně předběh a skončil s ním první.
A ten druhej… no moment, takže to, že tě osahával, je podle něj v pořádku a to, že ses bránila, už ne? Ať si to ten máčo laskavě srovná v palici. Ty si nemáš co vyčítat.
Spousta dnešních chlapů jsou hrozná hovada, nevědí, kde je hranice dlušného chování. A nejhorší na tom je, že právě tahle hovada ženským přijdou hrozně přitažlivá – a ještě si jsou schopny vyčítat, když těm hovadům nejsou na ruku…
Doplňuji:
*nejdou

Další odpovědi
redy

Máš nějak divný kámoše,zamysli se nad nima a hlavně nad sebou.
Jedna rada, když neumíš chlastat tak nechlastej.

anonym

To, „co se včera stalo“, se ´utřepe´ a za ´pár dnů´ s tomu zasměješ/te…
___
Ale mohla by sis z toho vzít ponaučení – propříště nechlastat, nebo aspoň ne tak, aby ses nebyla schopna kontrolovat…!
😉

Nazdar Bazar

Tady fnukarna, zanechte svuj fnuk.

Hornisse

  1. Je to tvoje rozhodnutí. Pokud tě k něčemu takovému nutí, tak to není moc dobrý kamarád a raději by ses na něj měla vykašlat. Ale spíš to neřeš, lidé v opilosti často říkají hovadiny, kterých potom litují. Maximálně si to s ním teď můžeš zkusit vyříkat.
  2. Opět to samé, je to tvoje rozhodnutí. A pokud si na tebe dovolil, může si za to sám, ty jsi se zachovala dobře. Opět si to s ním můžeš zkusit vyříkat co a jak, ale nenech se zmanipulovat do pozice, že ty jsi udělala něco špatně. Neudělala!

Každopádně bych ti ale doporučil se krotit v pití. Nauč se kde máš svůj limit a ten nikdy nepřekračuj, i za cenu toho, že si z tebe budou kámoši utahovat. Je to mnohem lepší varianta, než ztratit kontrolu a pak se jen ráno divit co se stalo.
Navíc tím budeš mít větší šanci najít a zbalit nějakého opravdu zajímavého kluka, místo aby tě jen využil první který půjde kolem.

marci1

Nenech se od kluků ponižovat a manipulovat se sebou. Je to dnes velmi smutné, ale holky jen pro to, aby měly kamarády, se nechají manipulovat a poslouchají jako „pejsci“. Jsi žena, máš svoji hrdost, důstojnost. Máš svoji vůli, dělej jen to, co uznáš za vhodné, co Tě nebude ponižovat. Nedělej jim poslušnou „otrokyni“. Muži se k ženám musí chovat slušně, galantně a respektovat je . Pokud se tak nechovají, najdi si jiné kamarády. ☹
Doplňuji:
S alkoholem vždy opatrně a v 17 letech bys pít alkohol neměla vůbec. Pozor na to.

huxa

To jsi doopravdy tak vymaštěná, že se musíš ptát na každou kravinu? Poslední dobou to dělá hodně lidé, ale alespoň nepíšou dotyční romány…

Dochy

Shrnu:

  1. Nenech si nařizovat na koho máš být milá.
  2. Neopíjej se/nenech se opít.

To by asi tak byli ty 2 rady 😉

led

Kamarád nezneužije slabosť svojej kamarádky, práve naopak, ak si „ožralá“, uloží ťa do postele a nechá vyspať, samu…
Na tému „pitie s kamarátmi (kamarátkami) a ich následky“ sa toho popísalo už dosť, nebudem zbytočne nalievať slivku do pohárika…Tak sa dlho leje slivka, až pretečie…Je lepšie zastaviť skôr, aj za cenu nepríjemnosti.