imarka24

Je mi 15let. Můžu cestovat sama do Velké Británie? Rodiče jedou první a já bych pak dojela poději. Děkuji za informace..

Odpovědi
JanaViki

Podle toho, čím by jsi jela;)

tomy smyk

ja si myslim ze v tomhle veku je jeste trochu riskantni ale s uz dost stara abys letela letatadlem ale s autobusem a pak pres La-mange lodi to je riskantni

WeeBear

JanaViki: No určitě by nejela autem, když nevíš, či nechápeš otázku, tak neodpovídej, ptá se na něco jiného.