dust8

Je-li byste na mém místě letos do Chorvatska na dovolenou?

Nejlepší odpověď
led

Ne, protože...

Nie, v toto leto ostaňte radšej v starostlivej opatere domácich turisticko rekreačných hniezd, aj keby sa vám v Chorvátsku nemuselo nič stať. V súčasnosti je Chorvátsko na zozname „mierne podozrivých z nákazy“. Panika a strach z Covidu je tá najhoršia vec, ktorá by vás mohla stihnúť pri návrate domov…

Buďme lakomí a nedávajme Chorvátom nášho Covidka… aj keď mnohí tam máme aj priateľov a priateľky skúsme našou neprítomnosťou u nich, aspoň trochu spomaliť opätovné šírenie nákazy.

Další odpovědi
jsemjá

Ne, protože...

Nejsem ty.

hapiky

Další odpověď

Ani na tvém ani na svém místě.

Rokio

Ne, protože...

Je tam dost rozšířený koronavirus. Také nerad cestuji daleko. Nejel bych tam ani zadarmo.

elkon

Ne, protože...

Není co dodat.

Lgee

Ne, protože...

Nemám rád Chorvatsko, určitě ne kvůli koróně

zdendda

Ne, protože...

Situace se může za pár dní dramaticky změnit. Já narozdíl od ostatních chovám ke Covid-19 značný respekt a myslím si, že ten jednovláknový RNA vir s pozitivní polaritou ještě neřekl poslední slovo

briketka10

Ano, protože...

..jsem se nikdy necejtila ohrožená ani v březnu,
dubnu, květnu, červnu.
Tedy ani v Chorvatsku u moře NE. Užila bych si
v klidu a pohodě sluníčko :)

Arne1

Ano, protože...

Chceš-li mi přenechat zaplacený all-inclusive zájezd, nebudu se bránit.

anonym

Ne, protože...

Nedoporučuji.