jirka F

Je lepší poluce, nebo sebeuspokojování bez fantazie?

Už mě přestává bavit se každý den uspokojovat, je to furt na jedno brdo. Co byste mně doporučili jiného, než je sebeuspokojování?

Nejlepší odpověď
Arcimozek

Jiří, měl byste na sobě začít pracovat, neboť jste spirituálně nemocen, je to bída s Vámi. Skutečně spirituálně očištěný jedinec podobné nástroje života nepotřebuje, stačí mu pouhý vesmír. My se zjentekem jsem toho dobrým příkladem, neboť cítím, že můj Přítel se stává skutečnou vesmírnou bytostí, že dochází k jeho mravnímu přerodu.

Přeji v podobné cestě mnoho zdaru a pohody!

Další odpovědi
elkon

Najdi si ženskou, pak budeš mít v tomto pohodu.

aliendrone

Zvláštní jak se generace doslova DRAMATICKY liší. Když já byl Zajda von Furtmustall, tak se to řešilo jinak. Dle přísloví „Radši AIDSa, než plný vejca!“ 😉 , ale to bylo ještě před objevem genderových bojových helikoptér. Každopádně to FUNGOVALO a nevidím důvod, proč by nemělo i dnes. 😉 😁

zjentek

Jsi přílišný konzument, jenomže jak vždy rád připomínám a radím, V KAŽDÉ OBLASTI života/činnos­ti/konání, je důležité ODŘÍKÁNÍ. Dej si s autoerotikou dva dny pauzu a vše pak bude opět nové, krásné, úžasné, hluboké… Pokud máš ve fantazii širší záběr než prostitutka (což máš, bo kdo se jde živit prostitucí, že), nepotřebuješ ji. Nenabídne ti větší rozkoš, než si sám dokážeš představit. Pak je ti tedy naprosto k ničemu a můžeš ji požádat, ať ti například uvaří kakao, Jirko. Ať to nejsou vyhozený prachy, když už si za ni platíš. Tak jo… Hodně štěstí a mezitím si dej třeba to kakao a hezkou představivost! 😛

Sonique

Pořádně se přežer. Na hoňku si pak ani nevzpomeneš.

Pepa25

" … každý den …" Proboha! Co raději dělat něco užitečného a společensky prospěšného?

jirka F

Elkone: Myslíš tímto zaplatit si prostitutku?

elkon

Ne, ženskou do vztahu, případně pro život. Jako každý normální chlap.

Arcimozek

Skutečný normální vesmírný chlap nepotřebuje níkoho, jenom svůj spiritus a vesmír. Pouze přízemní lidé potřebují ženy.

zjentek

Příteli, dřívější kolego, elkon jistě myslel „normální“ jako je on. On, až se rozzáří, rozsvítí, může se za své dosavadní výroky stydět ovšem při jeho pokání mu samozřejmě pomůžeme, přece nebude co odpouštět, pokud se začne správně realizovat. Ovšem taky ho to potkat nemusí, není- liž pravda, příteli. Inu, co se dá dělat… Zkrátka, počkáme a počkáme 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

zjentek

Doplnění: „On, až se rozzáří, rozsvítí, může se za své dosavadní výroky stydět, MÁ NA TO PRÁVO,…“