Avatar uživatele
VeRe1983

Je lepší pěnová, nebo taštičková matrace?

Vybírám do nového bytu matraci, dosud jsem měl pěnovou, relativně dobrou, ale už měla své za sebou. Uvažuji i o taštičkové (vyloženě pružinovou vylučuji). Má někdo z vás zkušenosti a dovedl by mi poradit, jaký může být rozdíl ve spaní na taštičkové oproti pěnové? Ta moje měla vícero zón z paměťové pěny.

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 910 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Pěnová

Pěnovek je množství druhů, z různých materiálů. Mám vyzkoušenu jen tu pěnovku a nemůžu si ztěžovat, Předtím jsem spal na klasické pružinové a ta měla bohužel tu vlastnost, že se poměrně rychle proležela. Taštičikové matracé jsou taky pružinové, jen ty pružiny jsou bůhví proč zašité do pytlíků. Tady ale zkušenosti nemám.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pěnová

Špatná anketa, chybí jiná možnost. Každému vyhovuje něco jiného.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Pěnová

Podstatné je, aby se na ní dobře spalo a aby neničila záda. Přítelkyně si před půl rokem koupila línou pěnu za cca 40k a je velmi spokojená. Pak se dostala k předvedení jiného typu a kontrukce, bylo by to levnější a říkala i ještě lepší.
V žádném případě nekupuj podle obrázku ! Solidní obchodník tě na vzorku nechá válet třebas hodinu. A nebraň se ani předváděčkám, nic tě to nestojí a můžeš vyzkoušet něco dalšího.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Pěnová

My máme už delší dobu pěnovou s kombinací pružin, které jsou pod pěnou. Je to součást postele a jsme s tím moc spokojeni.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alik360

Pěnová

Nejlepší je stejně vodní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
VeRe1983

Já jsem spával na Gold F70 z JYSKua dobrý. Teďka právě uvažuji o nějaké pěnové, ale tam bych si musel za srovnatelnou kvalitu připlatit, protože byla tehdy ve výrazné slevě. Anebo mě právě zaujala možnost modelu PLUS S65. Ano, pružiny jsou zašité právě v taštičkách a jsou tam ještě vrstvy pěny. Nikdy jsem tuhle variantu nezkoušel tak by mě zajímalo, jaký je dojem z tohoto řešení.

Nový příspěvek