Je lepší hrát hry na konzoli nebo PC?

PC jsem musel pořád upgradovat (kvůli novým hrám), u konzolí toto není nutné, ne? Navíc se mi zdá, že čím dál víc herních titulů (těch lepších) je pro konzole… Mám přesedlat?

Odpovědi
vvolfodlak

Já jsem pro počítač, hlavně kvůli vkládání češtin a jiným úpravám hry. Počítač má i širší uplatnění a možnost upgradu je taky výhodou. Konzole je pohodlnější, nic víc na tom nevidím.

GangstaHelper

Já jsem taky určitě pro počítač. Je to pro mne pohodlnější a to i po stránce ovládání (s Gamepadem jsem se nezkamarádil). A pak je tady i problematika dostupných her. Jsou takové, co na konzole nevycházejí ale i takové, co jen na PC. Já myslím, že ve výhodě je PC.