Avatar uživatele
EzioR

Co rozjedu na tomhle PC ?

Windows 7 Ultimate
32 bit systém
RAM 2GB RAM
Procesor 2.93 dvoujádro
Grafická karta Ge Force GT 240
DirectX 11
Doplňuji:
Nevím kde se uživatel Michal Kole učil informatiku , nebo jestli má nějaké zkušenosti s PC hrami , ale na svém PC rozjedu na plné detaily třeba Assassins Creed Brotherhood a Sniper Ghost Warrior. Spíš bych potřeboval odpověd od zkušeného Pařana. :)EzioR

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: EzioR

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 4444 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
MacChill

ehm… a mohu vědět proč se ptáte když máte takový přehled? Každá hra má své minimální požadavky, uvedené na přebalu hry

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Nic moc ☹

Maximálně nějakou starší hru nebo kancelářský software.

Na úpravy videa zapomněňte.

Doplněno:

Největší problém je ta 2 GB RAM a „slabá“ grafika.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SimakPida

2 GB RAM se v dnešní době stává taky pomalu málo,ty 4 už jsou lepší.Jinak sestava celkem dobra ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marťa382

Mac Chill:Já myslím, že EzioR ví, jak poznat, kterou hru jeho PC rozjede, ale chce spíše tip na nějakou hru.
A pokud chceš poradit nějaké hry, tak můj bratr hraje třeba Hitman Blood Money, Call of duty a Arma II.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Patricie

Prakticky nic 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

Pařane nakup si třeba 10 her a uvidíš co rozjedeš a co ne,. Pokud chceš hrát hry kup si konzolu a ne PC

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
player242

RomanP: nato se ale neptal ..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
player242

Jestly chceš hrá hry, ve stylu CoD8, Skyrym atd…, tak na tomhle PC to nerozjedeš. Takže pokud tě zajíma jen a vyloženě hraní/koukání na filmy/internet kup si Ps3. :)

před 4442 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
player242

Omlouvám se ale špatně jsem to napsal: Kup si Ps3 nebo lepší PC :) (Xbox v žádném případě nedoporučuji)

před 4442 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
EzioR

Uživateli Michale Kole nevím jaký PC máte vy , ale já nepotřebuju vědět co je na mém PC horší a co ne . Potřebuju vědět tipy na dobré hry OK? EzioR :) :)

před 4444 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michal Kole

No v původním textu o hrách nebyla ani zmíňka 🙂

Nic se neděje, člověk píše rychle a nějaké to slovo občas vypadne, akorát že věta pak změní smysl. ☹

před 4444 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet