EzioR

Co rozjedu na tomhle PC ?

Windows 7 Ultimate
32 bit systém
RAM 2GB RAM
Procesor 2.93 dvoujádro
Grafická karta Ge Force GT 240
DirectX 11
Doplňuji:
Nevím kde se uživatel Michal Kole učil informatiku , nebo jestli má nějaké zkušenosti s PC hrami , ale na svém PC rozjedu na plné detaily třeba Assassins Creed Brotherhood a Sniper Ghost Warrior. Spíš bych potřeboval odpověd od zkušeného Pařana. :)EzioR

Nejlepší odpověď
MacChill

ehm… a mohu vědět proč se ptáte když máte takový přehled? Každá hra má své minimální požadavky, uvedené na přebalu hry

Další odpovědi
Michal Kole

Nic moc ☹

Maximálně nějakou starší hru nebo kancelářský software.

Na úpravy videa zapomněňte.

Doplněno:

Největší problém je ta 2 GB RAM a „slabá“ grafika.

SimakPida

2 GB RAM se v dnešní době stává taky pomalu málo,ty 4 už jsou lepší.Jinak sestava celkem dobra ;)

marťa382

Mac Chill:Já myslím, že EzioR ví, jak poznat, kterou hru jeho PC rozjede, ale chce spíše tip na nějakou hru.
A pokud chceš poradit nějaké hry, tak můj bratr hraje třeba Hitman Blood Money, Call of duty a Arma II.

Patricie

Prakticky nic 🙂

RomanP

Pařane nakup si třeba 10 her a uvidíš co rozjedeš a co ne,. Pokud chceš hrát hry kup si konzolu a ne PC

player242

RomanP: nato se ale neptal ..

player242

Jestly chceš hrá hry, ve stylu CoD8, Skyrym atd…, tak na tomhle PC to nerozjedeš. Takže pokud tě zajíma jen a vyloženě hraní/koukání na filmy/internet kup si Ps3. :)

player242

Omlouvám se ale špatně jsem to napsal: Kup si Ps3 nebo lepší PC :) (Xbox v žádném případě nedoporučuji)

EzioR

Uživateli Michale Kole nevím jaký PC máte vy , ale já nepotřebuju vědět co je na mém PC horší a co ne . Potřebuju vědět tipy na dobré hry OK? EzioR :) :)

Michal Kole

No v původním textu o hrách nebyla ani zmíňka 🙂

Nic se neděje, člověk píše rychle a nějaké to slovo občas vypadne, akorát že věta pak změní smysl. ☹