Je lepší dotykový nebo vysouvací mobil?

Jaký mobil?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

osobne si myslim ze dotykovy telefon je vzdy lepsi "na hrani" .... poud mate rada vyspelou elektroniku v poutavem kabatku tak je dotykovy telefon to prave pro vas.

pokud ale potrebujete hlavne spolehlivy telefon ktery ma vydrz na baterii delsi nez jeden jediny den a ktery tajne nevola z kapsy sotva se nejak nepatricne pohnete tak volte radeji nedotykovy tel. s mensim displejem. Ty diky nedotykovemu mensimu displeji na baterii vydrzi vice nez tyden.

(pokud ma telefon wifi, gps ... a operacni system android nebo synbian zvladne vsechno)

vysouvaci telefony typu "motorola milestone", "htc desire Z" nebo "xperia x10 mini pro" jsou urcite vhodnejsi na psani sms, emailu ... na takove klavesnici se pise mnohem lepe nez na dotykovem displeji to je bez diskuse fakt.

Další odpovědi:

Stříbrný

To záleží na každém,jaký mu vyhovuje.Syn měl vysouvací,teď má dotykový,ani jeden bych nechtěl,jsem zvyklý na véčko.

Zlatý

To čistě záleží na tobě který mobil si koupíš já jsem měla nokii 1650 ted mám dotykový Samsung na každý se dá zvyknout

Pokročilý

Myslím,že dotykový..

Bronzový

Používám klasickou cihličku a šest let jen SE.Dotykoví ani vysouvací bych nechtěl za žádnou cenu.Přítelkyně má vysouvací a má stím jen starosti.

Bronzový

Já používám už 8 let jen Sony a později Sony Ericsson a všechny jen klasické, ale je to jen o zvyku. Časem budou jen dotykové a budu si na něj muset zvyknout.

Ono jde take o to, jestli je telefon urceny jen na obcasne zavolani ci prijem SMS, nebo na nejakou praci.
Na to druhe se naprosta vetsina soucasnych telefonu s dotykovym displejem, ale bez jakekoliv klavesnice da pouzivat jen stezi. Ovsem vyjimky do jiste miry potvrzuji pravidlo - napr. s Iphone nebo s Galaxy S se jakztakz pracovat da.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.