Lgee

Je krádež taky výdělek?

Je krádež či podvod také výdělek ačkoliv je to nečestné a trestné, pro ostatní lidi je to z jejich pohledu výdělek zločince neboť prostá krádež.

Nejlepší odpověď
aliendrone

ANO a dokonce z takového výdělku MUSÍŠ platit daně. :) Je sice hezké, že stát zakazuje kuplířství, obchod s drogami apod., to mu ovšem nebrání chtít i z takových příjmů svůj podíl. Inu, už římský císař Vespasianus věděl „Pecunia non olet“, tedy že peníze nesmrdí. ;) :D :D

Ostatně své by o tom mohl vyprávět známý chicagský gangster Al Capone, jeho také nedostali za vraždy, bomby, pašování alkoholu aj., nýbrž za neplacení daní ze svých příjmů z této činnosti. Jo, kdyby Capone ještě coby učedník dával větší pozor, co mu jeho kmotr Dochy radí, nikdy by se mu to nestalo. :) ;)

Další odpovědi
led

Nelegálny zárobok, nelegálne obohatenie sa, dokonca bez zákonných odvodov. Má zlodej nárok na platenú dovolenku a PN?
PS.
Mnohí zlodeji a podvodníci si priznávajú, že sú zlodeji a podvodníci a tí, čo si to nepriznávajú a súčasne nemajú dokázanú vinu, žiadajú plné práva občana, podľa médií aj právo kandidovať a byť zvolení do verejnej funkcie.

anonym

Ano a jako takový je nutné ho ZDANIT !! V daňovém příznání uvádíme do kolonky „nelegálně nabitý příjem“ v patřičnou přílohou s nadpisem „doznání“

aliendrone

ge0rge>>> Mně přijde funny, že i Ústavní soud shledal v pořádku danění nelegálních příjmů, navzdory tomu, že je zaručeno, že nemusíš svědčit/podávat důkazy sám proti sobě. Inu, když jde o prachy, tak veškeré ideály a krasořečnění jdou stranou. :D :D :D