Adamos00

Je jizda na kole obtiznejsi nebo jsem jen debil?

Jako řidič auta jsem dobrý, ale na kole moje schopnosti pokulhavaji neninto divné?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kepler

Jiné

Pokud nemáš nějaký problém s vestibulárním orgánem ve vnitřním uchu, pak to není normální, na kole umí jezdit i malé děti. A kdo ti řekl, že jsi dobrý řidič? Není to jen o tom jak správně kroutit volantem.

Další odpovědi
mallone

Jiné

Debil

marci1

Jiné

Řízení auta a jízdu na kole nelze srovnávat. 🙂
Chce to nacvičit správnou techniku: http://www.cyklo-jizni-morava.cz/jak-nacvicit-spravnou-techniku-jizdy-aneb-jak-se-na-tom-vlastne-jezdi

yuko

Jiné

Nikdo neni dokonaly. Ja zase jezdim bez problemu na kole a za volant si nesednu. Kdyz jsem odevzdavala ridicak, divali se na me jako na vola. Takze jsem debil a to hned dvojity. Ale je mi to jedno.

cukrar

Jiné

Nevím v čem pokulhávají Vaše schopnosti, zdali jen neudržíte rovnováhu, nebo se stresujete.
Neznám žádného šoféra, který by o sobě netvrdil, že je dobrýřidič, přestože každý vzápětí dodává, že potkává jen hlupáky za volantem.

anonym

Jiné

zatím jse se nesetkal s nikým, kdo neumí jezdit na kole. svůj status jsi odhadl dobře, ale neboj, postupem času vás bude víc