lilalola69

Je fotoaparát Nikon D5500 vhodný pro začátečníka?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Určitě ano. Je to v dané cenové relaci velice slušný stroj. Pokud se zrcadlovkou nemáš žádné zkušenosti, tak se ze začátku budeš trochu trápit, ale až to zvládneš, budeš spokojena.

Další odpovědi
anonym

je popisován jako fotoaparát pro náročnější amatéry. takže ANO. mám něco podobného.

mosoj

Zrcadlovka jako zrcadlovka. Naučit se to bude muset s jakoukoliv.
Jako začátečník je třeba očekávat horší výsledky než s kompaktem.
Jinak se jedná o kvalitní přístroj, pokud se k tomu pořídí kvalitní objektiv. To ale platí pro každou zrcadlovku.

Klaproth

Ano.