cyklista

Je dobrý olej do benzínu Stihl HP Ultra? (akutní)

Je dobrý olej Stihl HP Ultra do benzínu na Jawu 50/21?

Odpovědi
mosoj

Proboha. Je na něm napsáno že je určený pro dvoutakty ? Jestli ano tako ho použij. Žil jsem v éře motocyklů, byl jeden olej a pokud se dávkoval a správně, nikdy se motocyklu nic nestalo.
A to jsme na Pionýrech pořádali závody , odpojovali výfuk a dělali jiné piškuntálie za účelem zvýšení výkonu motoru. I ricinový olej jsme přidávali do benzínu . Všechno motor přežil. Chodil jsem ho kupovat do lékárny.