Je dobrý nápad si vzít huskyho do bytu?

Ahoj, chtěl bych si pořídit do Huskyho a chci se jestli by bylo vhodný si ho vzít do bytu , (Rodinný dům bohužel nemám) ale slyšel sem že zase by to nemusel být takový problém když budu v práci já tak s nim půjdou ven rodiče, viděl sem třeba německého ovčáka v bytě 1+1 ale Huskyho jsem zatim ještě nikde u nikoho v bytě neviděl tak co myslíte?

Rodiče jsou aktivní dost skoro každý si jdou spolu zaběhat tak když bych si Huskyho pořídil tak by mohl běhat s nima když nebudu doma já :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Obvykle tohle není dobrým nápadem - husky není německý ovčák...
;-)
Jak moc aktivní a fyzicky schopní jsou tví rodiče?? - protože husky je velice aktivní a velice fyzicky schopný - a pokud mu nedopřeješ dostatek pohybu (velká zahrada je ideální), trpí - a dává to okolí najevo...
______________________________ _____
Každopádně to s rodiči prober dřív, než pséka přivedeš...
Třeba jestli chtějí běhat opravdu denně (několikrát denně) a to bez ohledu na počasí...
;-)

Další odpovědi:

Bronzový

Haskouna do bytu ne!

Bronzový

Husky je temperamentní, typicky "outdoorový", smečkový pes.

Chovají se venku. To znamená nejlépe nejméně dva. Vyžadují pravidelnou fyzickou zátěž a hodně kontaktu a činnosti (proto by samotnému bylo smutno a toulal by se, přičemž by uspokojoval lovecký instinkt ať už v lese nebo na sousedových slepicích). Budete s nimi několikrát týdně běhat několik kilometrů (v zimně na lyžích), aby se unavili? Jsou hraví a budou vyžadovat Váš čas na hraní a výcvik, nejsou to gaučoví mazlíci. Neuznají-li Vás jako vůdce smečky, nemáte šanci. Jsou tvrdohlaví a jediné, co se relativně snadno naučí je tahání saní. K lidem jsou přátelští - včetně zlodějů. Potřebují kvalitní stravu - což není levné.

Pokročilý

Proč ne. Kdyby každý pes měl mít to, co doporučují různí lidé, tak jsou přeplněny útulky. ( tím myslím prostory) Záleží na člověku, jak zvládne svého psa.
Já bych psa nechtěla, protože je to velká starost, která nekončí tím, že mu dáš nažrat. Mám ráda klídek :-)

Pokročilý

To je těžké! Husky je pes, co potřebuje spoustu pohybu a prostoru. Nevím, zda by mu to později nevadilo, navíc to není žádný jorkšír (což asi určitě víte :))Ale jde taky o zvyk. Jestli na to bude zvyklí od štěněte, možné to možná bude, ale moc bych to nedoporučovala.

Pokročilý

Nejde o velikost bytu, když bude mít jinak dostatek pohybu i venku, jde o to okolo. Máme doma malého postelového pejska, ale je všude. Takže je třeba počítat s tím, že budou všude chlupy, to v první řadě. (my máme rasu, co nepouští) ,ale chce být všude, u vaření, u úklidu, jako malé dítě. Rozloučili jsme se s ubrusy na stolech, vázičky a jiné serepetky z dosahu a také potřebuje svůj prostor kromě pelíšku i ke hraní, i doma ho popadne rapl a bude si chtít hrát s balonkem nebo kačenkou...A docela si nedovedu představit hygienu u takového pejska, toho našeho stčíme po procházce do lavorku na umytí tlapek....Jinak bývají v bytech i větší hafani, je to jen o toleranci páníčku co dovolí a co ne. Já si ale osobně např.nedovedu představit, že by ta naše prdelka nemohla s námi do ložnice...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.