Avatar uživatele
Viktorie12

Je dobré flirtovat v práci?

Citim se z toho zpetne divne a trapne. Takovy ulety v praci. Pracuju na benzince v malem meste, hrozna drbarna, vetsina lidi se tu mezi sebou zna, tento zakaznik o kterym ted napisu sem chodi uplne kazdy den.

Jeden chlap, je mu 45 a zacali jsme trosku vic posledni dobou flirtovat, mel narazky, kouka na mne, komentuje postavu. Neni mi to zrovna prijemne, ocumovani od chlapu a vsechen flirt, ale prostě si chci zvyknout a “otrkat se” protoze v minulosti jsem byla ticha, divna a naprosto nemluvna a nesebevedoma holka…

Vecer tu byl na kavu a rika ze se chce nekam projet a jestli pojedu s nim. Po pracovni dobe jsme spolu jeli a jezdili až do rana. Mezitim zastavili parkrat v lese, pousteli si hudbu, bylo nam fajne. Rikal ze je ze mne nervozni a ze si ale nic nedovoli. Ale nakonec si dovolil v lese k ránu, nejdriv nanapadne prolomil dotekovou barieru, pak mne zacal osahavat na prsa, libali jsme se a libal mne na krku. Vzrusovalo mne to, i kdyz bych to do sebe nikdy nerekla

Rekla bych, ze on proste rad flirtuje celkove se vsema tady zenskyma, ale nekolikrat mi rikal ze mne si oblibil a ze se mu líbim.
Nejvice mne mrzi, ze mi stale opakuje jak mne ma nejvice rad a jak jsem krasna, pak mi druhy den rika, jak vcera na kolegyni taky laškoval, kdyz se ohla v leginach. Mrzi mne, ze jeden den to vypada jakoby to myslel vazne a ja pro nej vazne byla nejlepsi a rika hodne veci, ale druhy den uz o tom mluvi zase bezne a ja nevím jak to tedy myslí. Myslela jsem, ze se mnou chce mit nejaky pravidelny schuzky, nebo milenecky vztah.
Rekl mi, že zase nekam brzy vyrazíme.

Chodi sem jako obvykle, ja uz ted vnimam ze ale uz to nebude jsko driv, ze to jakoby narusilo ten nas vztah. Citim se trosku trapne. Zaroven citim, ze potrebuji neco zazit a být s nim nablizku. Jak byste to brali?

Dekuji
Prosím ne blbe narazky a nebo odsouzeni.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 55 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
df

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jdi do háje s tvými výmysly

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Viktorie12 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

V takové situaci je důležité se cítit pohodlně a respektovat své hranice. Jak se zdá, oba jste jednali dobrovolně a vůči sobě byli otevření. Nicméně, je důležité si uvědomit, že je to tvoje práce a je třeba zachovat profesionální odstup.

Je přirozené, že po takové zkušenosti se může tvůj vztah s tímto mužem změnit. Mohla by jsi být méně pohodlná, když tě bude dále flirtovat nebo pokud tě bude komentovat. Je důležité, aby jsi mu řekla, jak se cítíš a co od něj očekáváš.

Pokud máš z toho rozporuplné pocity, může být dobré se o tom poradit s někým, kdo tě dobře zná nebo s odborníkem. Můžeš také zvážit, jestli je tento flirt a případný milenecký vztah v tvém pracovním prostředí vhodný a jestli neohrozí tvou pověst v této malé komunitě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Proč blbý narážky, nebo odsouzení? 🙄 To, co popisuješ, je docela normální a přirozené. Akorát jseš, trošku, trubka! 😉😅

Asi jsi těch chlapů v životě moc nepoznala, co? Jak sama popisuješ: byla jsi „tichá, divná a naprosto nemluvná a nesebevědomá holka“. Jak sama popisuješ: „flirtuje celkově se všema ženskýma [tady]“, tak sama, asi, víš, že jeho slova, že „[tebe] si oblíbil a že se mu [líbíš]“ jsou jenom kecy v kleci.

Heleť, narovinu: co můžeš čekat od chlapa, co má čas na to v 45-ti letech denně zevlovat na pumpě, to za prvé, vandrovat do všech bab (řečeno naplno, bez obalu a tak trochu au naturel: hlavně, že to má kundu a dýchá to!, že?) na tý pumpě, to za druhé, a pak Tě vozí celou noc někde po okolí v autě, to za třetí? Uvažuj, přemýšlej …

No co: že asi nebude moc pracovně vytížený (jasně, může měnit práci, může to být perioda, jedno s druhým, může bejt, ale je-li to dlouhodobé, tak to o něčem vypovídá, ne?), že bude, asi, spíš, na to „jedno“, protože – asi – má doma, jinak by Tě vzal domů ne? Nebo nemá tisícovku na nějaký pension, tříhvězdičkovej hotel? Nebo tak něco? Jako kdyby mu bylo 20+ těsně něco, a Tobě 18, tak: wow! 😊, ale, sakra, jemu je 45, tobě je kolik: něco přes dvacet, ne?, bych tak tipoval.

Pokud se chceš otrkat a si vrznout, tak na to bude stačit, asi. Otázka je, jak bude pozorný i k Tvým potřebám, ale tak to už jste „nakousli“, tak asi tušíš, ne? Počítej ovšem s tím, že když si s takovým vrzneš, že to budou vědět všecky kolegyně a 3/4 maloměsta, a že budeš za „kurwu“.

Já dělám ve službách sedmnáct roků a říkám Ti: hleď si svý práce. Jo, klidně si se zákazníky tykej, není ani zdvořilé to odmítnout, nebo když Ti tykaj to neopětovat, nebo tak něco, ale jasně si nastav hranice. Jo, můžeš flirtovat, ale musíš tak nějak vycítit, jak to kdo myslí, jak to kdo má. Sex a sexualita patří k životu lidskýmu, je to součást pro každýho zdravýho člověka značně důležitá a nějaký ten vtípek na to thema je docela normální a přirozený. Ale všechno by mělo mít svý margo, svou hranici, za kterou bys si zákazníky / hosty neměla nikdy pustit.

Jestli se Ti někdo líbí, vnímáš, že je to oboustranné, no tak se domluvte normálně, po práci, nejprve někam zajděte, na Kaffee, pak třeba na večeři, nebo se jděte projít, jeďte na kolo – co já vím, co Tě baví? Ale ne takhle, takhle akorát budeš za „kurwu“, a „nabalíš si“ leda tak siflák. 🤦‍♀️

Ale, víš co: každý svýho ne/štěstí strůjcem. Co od života, od chlapa, etc., chceš, to si musíš ujasnit Ty sama, za Tebe to nikdo neudělá! 😃

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cappuccino

Na kolik webu jsi tuhle povidku rozeslala?
Asi se dobre bavis!!

Avatar uživatele
Viktorie12

Na 3. Jo, nemam co delat

Avatar uživatele
zjentek

Nevím ovšem máš li dilema existují zaměstnání kde díky omezenému prostoru a času podobné dilema řešit vůbec nemusíš na př. někde na noční u pásu s drobnými plast díly na auťáky etc 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Nový příspěvek