hapiky

Je dobrá zpráva že Ukrajina ovládla nebe a ničí bezmocné ruské jednotky.?

Díky satelitům Elona Muska.
https://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/clanek/ukrajina-ovladla-nebe-a-nici-bezmocne-ruske-jednotky-diky-satelitum-elona-muska-40390998

Nejlepší odpověď
Drap

Ničit cokoli, nebývá nikdy dobré. A ty tomu věříš? Každý den slyším v médiích jak Ukrajina stále vyhrává a vyhání Rusa. Je mi na tom divné jen to, že oblast bojů zůstává stále stejná jako po týdnu tohoto konfliktu a frontová linie se nijak nehýbá.
Něo mi v tom nehraje. A že by naše nestranná média lhala? To se mi nezdá.

Další odpovědi
Dochy

  1. měsíc stará zpráva
  2. Drape: měsíc stará zpráva zhruba z doby, kdy Rusko postupovalo na Kyjev. Když to dáme do souvislostí, v té době byla Ukrajina ráda, že se vůbec udržela. Že někdo mohl ničit Rusku techniku s pomocí „hraček“ a „hračičků“ byl malý zázrak.

Viktorie II.

To nemáš něco ze své hlavy, když vkládáš odkazy? Ani se nedivím.

ten který je

Jak to tak vypadá,tak zanedlouho ukrajinské jednotky budou dobývat obklíčenou Moskvu.✈🪂🚀🤪

hapiky

Viktorie II: I ty jedna přemoudrá: Když dám svoji otázku, tak ty a další proruští trollové kňourají, že jsem… no však víš. Když dám odkaz, spadne vám brada a nemůžete mě nazývat všelijak. cha, cha! Oficiální zprávu hold hlavou neprorazíš!