Keyna

Je CIQ 95 u dítěte v pořádku?

Dobrý den, byla jsem se synem předškolákem u psychologa. Dělal s ním různé testy. Nic mi k tomu neřekl jen že vše je v pořádku víc ve zprávě. Ve zprávě, je kromě různých odborných názvů a popisů kterým nerozumím, napsáno že syn má CIQ 95. Je to v pořádku? Může s takovým IQ zvládnout ZŠ?

Odpovědi
ivzez

Znám jenom zkratku IQ.

S IQ 95 lze zvládnout základní i střední školu.

Edison

Celkový inteligenční CIQ přináší informaci o všeobecné úrovni intelektových
kvocient schopností jedince.

Laicky myslím, že to není nejmenší problém.

Zdroj: https://zdravi­.euro.cz/clanek/pos­tgradualni-medicina/inte­lektovy-vykon-deti-matek-s-tyreopatii-v-tehotenstvi-prvni-vysledky-vyzkumu-475418

ivzez

@Edison → jak Vás napadla tyreopatie matky v těhotenství?