maruš

Jdou některé mražené polotovary připravit v mikrovlnce?Máte s tím někdo zkušenosti?

Nejlepší odpověď
anonym

Jasně, mikrovlnka je téměř univerzální a úsporná. Jen u některých polotovarů je doporučení napřed rozmrazit (právě proto je tam přepínač výkonu, kde režim rozmrazování je ten na nejmenší výkon).
Výsledný chuťový efekt bývá ovšem slabší, než u klasiky.
Ale správnou lapidární odpověď má arygnoc! Dávám palec, dokud mám.

Další odpovědi
arygnoc

jdou.
mám.

dědapetr

Jdou,dokonce někde je na nich napsáno jak a i čas.

chudst

Nektere ano, jine ne. Podivejte se dozadu na stranku daneho polotovaru, jestli je tam mikrovlna trouba. Pokud ano, muzete to delat i v mikrovlnce. Pokud ne, muzete to zkusit, ale lepsi chuti dosahnete spis v troube.

žolik

Ano jdou,mikrovlnka je k tomu přímo dělat,jen se nesmíš bát,určitě máš nějaké letáčky pro připravě jídla.

Zdroj: žolík

tatanka

Polotovary jsou hotové pokrmy, které jsou určeny pro slabší sociální síť přezaměstnaných lidí a přesto jsou předražené a často velmi nekvalitní. V mikrovlnce určitě ano, ale otázka zní–bude Vám stačit omáčka na dva hnusné knedlíky? Bída, snad je lepší konzerva.