Jahoda

Jde to i rychleji?

Zdravím! Chtěla bych se zeptat, zda jde stahovat filmy rychle a hlavně ZADARMO!!!! Když stahuji já, stahuje se to velice pomalu. Klidně i celou noc. na www.ulozto.cz se dá stahovat rychle, ale je to bohužel placené. Nevíte o něčem, kde by se to dalo stáhnou rychle. třeba jen 4 hodiny atd. Do teď jsem to stahovala klidně i 10hod. a to mi přišlo moc. Všem Vám moc děkuji za vaše tipy! :D

Odpovědi
Retko

No zalezi na tvem pripojeni, jak rychle stahujes. A taky zalezi na tom jakou ti dany server povoli rychlost. Nektere servery v podobe uloz.to ti napidnou mensi rychlost, pokud je nezaplatis, proto to stahujes dlouho.

Jinak, rekl bych ze docela vim kde, a jak stahovat a nevim o nicem kde bys stahla ceske filmy a bylo by to zdarma, a mela bys porad maximalni rychlost.

Ja osobne stahuju hodne z torrentu. Konkretne tady napriklad https://megato­rrent.cz/ . Tady ale pak zalezi kolik lidi dany film tobe nabizi ke stazeni. Takze rychlost muze byt i ta nejvetsi kterou ti dovoli tvoje pripojeni, ale taky nekdy i dost male, az ze to vubec nebude stahovat, ale to se moc casto nestava.

Ja to delam tak, ze nahodim treba 10 filmu. Necham to 2 nebo 3 dny bezet, i pres noc, a mam stazeno.

No dal jsou tu warez forumy, a tam ke stazeni filmu te odkazou na servery jako je ten uloz.to, a presneji na nejznamejsi rapidshare. Mozna by stalo za zvazeni si to zaplatit, moc drahe to neni. A nekteri lidi jsou s tim dost spokojeni. Rychlost je pak samozrejme maximalni. Podle toho co vim tak je, konkretne u rapidshare.com, omezeni 5000Mb na 5dni. A najit konkretni filmy muzes zde www.war4all.com.

leorespect

No,musim souhlasit s odpovědí kolegy-hodně zaleží na kvalitě přípojení,na rychlostí přenosu dat,tzn.,čím výšší hodnota za sekundu,tím rychleji si určený film stahneš…
Servery uplně zdárma sice existuji,ale tam ti hrozí,že se ve většíně připadu budeš potykat se stejným problemem…Pokud můžu něco doporučit-já si to stahuji z CZshare.Sice to stojí 200 Kč za 70000 Mb (cca 9 filmů),ale slušnou rychlosti a bez větších komplikací (doporučuji číst komentáře k souborům).