_136

Jde tento vtip nějak vysvětlit?

Nejlepší odpověď
Drap

Žádný vtip nevidím, ien velice trapný a nesmyslný nápis.

Další odpovědi
paul1

Zaměstnanci restaurací by neměli pít, ani fetovat, může jim to zkomplikovat život a podnikání.

led

Smutný pokus o vtip. Toto v lincencii nemajú. Koledujú si o problémy pri podnikaní, pokiaľ by to hnali do krajnosti.
Treba si uvedomiť, že od 22.11.2021, tj.od zajtra pre návštevu reštauračných a podobných zariadeniach bude platiť:
„lidé, kteří chtějí využít služeb, zajít si do restaurace, někde se ubytovat nebo se zúčastnit hromadných akcí, se budou muset prokázat už jen certifikátem o dokončeném očkování nebo potvrzením o prodělání covid-19 v posledních 180 dnech“
zdroj https://korona­virus.mzcr.cz/vol­nocasove-aktivity-pouze-s-o-n-vlada-schvalila-nova-opatreni/

takže buď budú kontrolovať a riadiť sa nariadením Vlády ČR, alebo „dobrovoľne“ zavrú podnik. Inak im hrozia postihy.

zjentek

Je to o budoucnosti. Očkování proti kovidu má potenciál měnit lidskou DNA. V tom je ten vtip. (;

elkon

Je to vizitka inteligence autora. Živnosťák holt dnes dostane kdejaký jouda. Ve společnosti chybí elementární slušnost.

Ametyst

Vtipné to není. Je to projev zoufalství. Zakleknout hlavně na restaurace, nechat je krachovat, a potom po těch přeživších ještě chtít dělat bububu na své vlastní zákazníky, je nepřijatelné a protiprávní. Jediný orgán, který toto může kontrolovat, je krajská hygiena. Ani policie ne: ti mohou jen ověřit totožnost.

Roman71

Vtip? Toto se dá chápat jen jako „osobitý“ projev vzpoury proti nařízením vlády.

.. a mimochodem, až tak vtipné mi to nepřijde, spíš bych to bral jako motivaci k zamyšlení, zda do takového „podniku“ vůbec vkročit.

zjentek

Paul1: proč by zaměstnanec měl nutně podnikat?

Nebuď tak „naškrobený“ za všech okolností, bo tím nevědomky můžeš nahrávat těm největším zrůdám a hajzlům, kteří se na tento lidský svět nedopatřením také narodili.