Rozamunda

jde otěhotnět den po plodných dnech ?

Nejlepší odpověď
Drap

Jde

Další odpovědi
Nuk nuk

Lze otěhotnět několik dní před a několik dní po ovulaci (tato doba trvá v průměru 5 – 7 dní během cyklu). Tyto dny se proto nazývají „plodné“. Po jejich skončení obvykle otěhotnět nelze, samozřejmě v případě, že máte cyklus pravidelný a neblíží se hned další ovulace. I to se samozřejmě stát může.

anonym

Ano, výpočet plodných a neplodných dnů je jen hrubá a velmi nespolehlivá metoda antikoncepce.

marci1

Ano.

Zdroj: http://www.plodne-dny-vypocet.cz/

danet

Všechno je možné a příroda je chytřejší než naše propočty o třech neznámých…