zdenda89

Jde opravit obraz na vypáleném DVD?

dobrý den jde o to obraz se vypálil z vhs na dvd disk. při přehrávání dvd de na obraze zobrazuje jemný rastr. lze to nějak opravit je na to nějaká úprava?-program?

de opravit obraz na vypáleném dvd ?

Odpovědi
elkon

Nejde, obraz z VHS nejde vylepšit. Pouze je takový jako na VHS, v horším případě ještě horší, pokud je převod udělán špatně. Já přehraji VHS na DVD rekorder, tam sestřihám pokud je třeba a pomocí DVD RW přenesu do PC. Pak už záleží co dál s videem provedu. Buď vypálím na DVD, ale předem použiju renderovací program, nebo převedu na jiný formát (mp4, mkv a pod).